Svátek má: Přemysl

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Vladivostok včetně přístavu plně vlastní japonské korporace, tam mužyk maximálně dělá popeláře. I ty mosty stavělo Japonsko. Mužyci bydlí v panelových ghettech za městem a Japonci spolu s Korejci obsazují centrum, pláže a ostrovy. Tam ruštinu neslyšíte.
• Koncentrační lágry v Polsku jako Osvětim byly dílem Rusáků, těch nacistických sviní, co tam lifrovali Židy z celé Evropy a masově vraždili. Přečtěte si knihu Josepha Liebermanna Soumrak nad Golgotou. To je psáno podle vypominek insidera v NKVD.
• 2024 severní Asie od Vladivostoku po Zauralí je Číňanů,skupinky Rusů kladly jen malý odpor.Ze Zauralí není možné přejít do Evropy pro silně zvrásněnou zemi po megatunových atomkách,skupinky čínských prospektorů pátrají po střepech ze zlatých hajzlů Putina
• 2023-předpovídá Baba Varga,jasnovidka: Evropa až za Uralem je pustá. Číňanů je 10x víc než Rusů, využívají situace a začínají Rusko obsazovat u řeky Usuri, kde neúspěšně válčili za Brežněva roky o kousek území, postupují pomalu, kontrolují radioaktivitu
• 2022-Putin vidí průser ve válce s Ukrajinou vše projebal,po vzoru Stalina vyhlásí vyjímečný stav ohrožení,mění svoji diktaturu na koncentrák typu Gulag! Desetitisíce nespokojených lidí s režimem umísťuje do nových táborů smrti a použije jako první atomku!
• 2022 Putin cítí, že už jeho vliv klesá, a společně s Lavórem,Šojgu a dalšími paranoidy si vymyslí, že jsou ohrožováni fašisty, "najdou" je na Ukrajině má být první zemí, po ní přepadnou další až budou mít staré hranice před rozpadem SSSR!
• 2017-Každý měsíc v Rusku demonstrace, zatýkání, lidé jsou nespokojeni s obrovským, majetkem oligarchů Putina, Medveděva a dalších oligarchů,získaným obří korupcí, které Navalnyj dronem nafilmoval a umístil na ytb
• Jakunin: Rusko-největší hřbitov na planetě a v dějinách.Neudržovaný,zpustlý, zasviněný udavačstvím a korupcí v celé hloubce společnosti,zamořený radioaktivními a chemickými odpady,neustále zneuctívaný nedouky s portréty Lenina,Stalina,fašisty Putina!
• Dějiny SSSR...Konečně ukázáno,že od prvních Chazarů po VŘSR to byla jen další sebranka vládnoucích Chazarů,chazarských nenažraných sviní,jen jeden z nich Gorbačov byl pravý a poctivý Rus! Ten poslední chazar Putin pak dostal přízvisko Putler=PUTIN+HITLER
• V Evropě se likviduje vše co bylo vytvořeno dolarem. Letošní rok bude rozhodující bitvou o naše životy, podzim a zima vše rozhodne na dlouhou dobu dopředu. TO ZOUFALEC PUTIN KONEČNĚ VYHLADÍ CELOU EVROPU A ZAURALÍ TÍM, ŽE POUŹIJE ATOMKU!
• RUB/CZK 0,3673 (rubl posiluje o 2,85 %). A komu tím prospejeme,že se to zveřejňuje před dvěma měsíci,0, 222...SROVNEJ TO OSLE S HODNOTOU RUBLU PŘED R.1989..ZA 1 RUBL=10Kčs, dnes 1RUBL 0,36 Kč!! A o bezcenný rubl nezavadí řada bank ani pohledem,sere na něj
• ..měli by jsme udělat aspoň zbirku na zbraně našich bratrů ukrofasistu!PROČ? PLACENO ZE ZABAVENÝCH AKTIV RUSKÝCH FAŠISTŮ!Z USA na věčné časy,furt lepší než bídu s Rusákama s holou prdelí,to jsme měli 44 let negramotný prorusácký OSLE z Petrohradu!
• Vojenská operace na Ukrajině a rusomafie jsou částí zástupní války proti UA.Války o zrušení kultury jako takové, o zrušení celého národa vede fašoun Putin,který chce Ukrajince vymazat jako Hitler Židy,války o hegemonii petrodolaru s UA nesouvisí OSLE!
• Jestli vám není lhoste , že taky může svět přijít o bankovní nadvládu Citibank,rotčildovych domů ,fedu,a podobných samaritánů ,měli by jsme udělat aspoň zbirku na zbraně našich bratrů ukrofasistu! Hegemonií si rozvracet nedáme!Z USA na věčné časy a nik...
• RUB/CZK 0,3673 (rubl posiluje o 2,85 %). A komu tím prospejeme,že se to zveřejňuje před dvěma měsíci,0, 222.blbenek z Howwwnama by jakž mohl vypočítat místo slintů kolik je to procent!A vysvětlit kde je jádro pudla!Co umíš počítat?
• V Evropě se likviduje vše co bylo vytvořeno dolarem. Letošní rok bude rozhodující bitvou o naše životy, podzim a zima vše rozhodne na dlouhou dobu dopředu.
• Vojenská operace na Ukrajině a rusofobie jsou částí zástupní války proti RF. Války o zrušení kultury jako takové, o zrušení celého národa a války o prodloužení hegemonie petrodolaru.
• Diplomati?? Dnes Putin potřebuje na frontě s Ukrajinou rozesranou ruskou armádou každého špiona,rozvědčíka,pošle na východ Ukrajiny každého,kdo uzvedne kvér,Satanovo peklo bude mít žně plné diplomatů, už chystá pro ně přivítání!!
• Česko zavřelo konzuláty Brna,Varů a vykoplo Putinovy špiony,Německo 40 diplomatů-špionů s rodinami,Francie se přidala,dalších 35 diplomatů=Putinových rozvědčíků vykopla,z dalších zemí už vykopali na 550 prý diplomatů do Putlerovy smradlavé prdele Rusácka
• Ti byli stejného původu jako Imre Nagy,Kaganovič,Kolomojský i Zelenský,Lenin,syn žida Stalin,Chrušcov,Brežněv.Určitě ne Rusi,všichni byli chazarští obřezanci,měli byste zjistit jestli Putin má vobřezanýho ftáka,ti Rusáci maj smůlu!
• Teď to vypadá že po ruské genocidě mužské populace na Ukrajině nejsou nahradníci do ukrajinských ložnic..Není paranoidní,že hrstka zbylých HRDINŮ DAVÁ FAŠISTŮM-RUŠISTŮM PUTINOVI SE ŠOJGEM TAK NAPRDEL?
• Hitler se vyučil v RuSSku.Koncentrační tábory byly vystavěny podle ruSSkých gulagů,do r.1936 Hitlerova tanková vojska cvičila na ruSSkých polygonech,na přehlídce r.1941 byli čestní hosté důstojníci Wermachtu,RuSSové dodávali Německu rudu,uhlí do r.1941!
• Napřed si nastuduj historii 30-tých let 20století o posloupnosti dějin,pak vypouštěj moudra!Nesmíš ale studovat dějiny Stalina,přečti si jak s Hitlerem pochodoval a mrskal nožickami v Brestu a vychoval Hitlerovi důstojniky s vonPaulusem pro napadení SSSR