Svátek má: Dita

Zprávy

Velikost textu:

Britská vláda přiznává: Dvě injekce - a kus vaší přirozené imunity je pryč

Britská vláda přiznává: Dvě injekce - a kus vaší přirozené imunity je pryč

Jak uvádí Zdravotnická dohledová zpráva Spojeného  království o očkování proti Covidu-19, a to ve zprávě pro 42.týden, protilátky u lidí, jejichž těla se po dvou protikovidových injekcích dostala do styku s infekcí, jsou zjevně nižší....

Paul Craig Roberts, americký publicista
26. října 2021 - 15:25

...než u lidí, kteří se očkovat nenechali. Ve zprávě se dále vysvětluje, že tento pokles protilátek je u očkovaných lidí v zásadě trvalý, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

„Co to znamená? několik věcí a všechny jsou špatné", píše Alex Berenson, „víme, že vakcíny infekci či přenos viru nezastavují (zpráva naopak ukazuje, že leckde jsou očkovaní dospělí infikováni mnohem častěji než neočkováni)".


Co nám tedy Britové říkají je, že dospěli k názoru, že vakcína narušuje vrozenou schopnost našeho těla produkovat protilátky nejen proti tzv. bodcovým proteinům viru, ale i proti jiným jeho součástem. A u očkovaných lidí se navíc zdá, že již nedokáží produkovat protilátky proti nukleocapsidovému proteinu, který vytváří jakýsi obal kolem viru a tak jej chrání proti pokusům jej likvidovat. Což u lidí neočkovanýh samozřejmě neplatí.

(rp,prvnizpravy.cz, překlad: Lubomír Man, pcroberts,foto:arch.)

Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

Ano
transparent.gif transparent.gif
40%
Ne
transparent.gif transparent.gif
14%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
46%